Představení společnosti 6. SENSE s.r.o.

Společnost 6. SENSE s.r.o. je poradenská a vzdělávací organizace, která byla založena již v roce 1991. V roce 2008 došlo ke změně ve vedení společnosti, která je vedena týmem odborníků, kteří pro společnost pracovali v předchozím období a kteří se zabývají danou problematikou společnosti od 5ti do 15ti let.

 

Společnost má zkušenosti  v oblasti ekonomické, finanční a organizační , rozsáhlé celoživotní zkušenosti v oblasti prosazování rovných příležitostí (gender), managementu, organizace a vzdělávání, zpracovávání a realizaci projektů financovaných z programů EU (OP LZZ, OP VK) a též zkušenosti z public relation a výzkumy.

 

Myšlenka založit firmu, která by měla velmi širokou oblast působnosti, vznikla z vlastních potřeb pokrýt jednotlivé oblasti, z realizace evropských projektů, kdy firma, která by se specializovala na malé a  střední podnikatele za ceny, které by podnikatele nezatížily, na trhu chyběla.

 

Naše služby lze využívat  pravidelně formou paušálních plateb či jednorázových konzultací. Kolikrát potřebujete pouze zodpovězení pár otázek z oblastí, kde si nejste jisti. Další možnou formou spolupráce je zapojení do realizace projektů.

 

Naši odborníci Vám  promptně a rychle rádi poradí a zodpoví Vaše dotazy, a to následně po Vaší přesné specifikaci dotazu, tak, aby byl vždy  zasazen do podmínek firmy do kontextu  Vašeho podnikání.